KULLANIM ŞARTLARI

Lütfen bu web uygulamalarını kullanmadan önce bu kullanım şartlarını dikkatlice okuyun.

Kullanım Şartları:

Bu web sistemini kullanarak, bu Anlaşmayı incelemenizi ve göz önünde bulundurmanızı ve şartlara uymayı kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Bu anlaşmanın şartlarına bağlı olmak üzere, web sistemleri kullanımını bırakmanız önerilir. American Realty Network LLC, yalnızca koşullarını kabul edenlere bu web sistemini, sistemlerini ve hizmetlerini kullanma ve erişim imkanı tanır.

Gizlilik Politikası:

Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, kullanıcı verilerimizle ilgili “Gizlilik Politikamızı” okumanızı tavsiye ederiz. Uygulamalarımızı daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Yaş kısıtlaması:

Bu web sistemini kullanmadan önce en az 18 (onsekiz) yaşında olmalıdır. Bu web sistemlerini kullanarak, en az 18 yaşındasınız ve bu anlaşmaya yasal olarak bağlı kalabileceğinizi garanti edemezsiniz. Yaşın yanlış temsilinden sorumlu sorumluluklar için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Fikri mülkiyet:

Bu web sitesinde sağlanan tüm mallar, kiralama ve hizmetler American Realty Network LLC, bağlı şirketler, aboneler, memurları, acenteleri, acenteleri, tedarikçileri veya lisans verenlerin mülkiyetinde olduğunu kabul eder. Tüm telif hakları, ticari sırlar, ticari markalar, patentler ve diğer fikri mülkiyetler de dahil olmak üzere. Ayrıca, American Realty Network LLC’nin fikri mülkiyetini herhangi bir şekilde, elektronik, dijital veya yeni ticari marka tescilleri dahil olmak üzere, yeniden üretmeye veya yeniden dağıtıma çıkmaması kabul edilemez.

Yüklediğiniz ve yayınladığınız içeriği görüntüleyin, kullanın, kopyalayın, iletin ve yayınlamak için American Realty Network LLC’ye telifsiz ve münhasır bir lisans verirsiniz. Fikri mülkiyet iddialarıyla ilgili sorunlar için şirketle iletişime geçmelisiniz.

Kullanıcı hesapları:

Bu web sitesine üye olan bir kullanıcı olarak, bizimle kayıt olmanızı ve özel bilgiler sağlamanız istenebilir. Bu veri miktarından ve tanımlayıcı bilgilerinizin güvenliğinden siz sorumlusunuz. Ayrıca, hesaplarınızda veya şifrenizde meydana gelen tüm faaliyetlerden sorumlusunuzdur. Web sitesindeki hesabınızın güvenliği ile ilgili herhangi bir olası sorun olup olmadığı, bizi bilgilendirin, böylece uygun şekilde ele alabilirsiniz. Hesapları sonlandırma, içerik düzenleme veya durdurma ve siparişleri kendi takdirimize bağlı olarak iptal etme parasını saklı tutarz.

Uygulanabilir yasa:

Bu web sistemini kullanarak, Florida, ABD’nin çatışma ilişkilerine ilişkin koşullar ve koşullar, American Realty Network LLC ve siz veya iş ortakları ve iş ilişkileri arasında ortaya çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlık hakkında belirlenecektir.

Anlaşmazlıklar:

Web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir anlaşmazlık veya bizden satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir anlaşmazlık, Florida, ABD’nin eyaleti veya federal mahkemesi tarafından arabuluculuk yapılması planlanıyor ve bu şekilde mahkemelerin münhasır yargı yetkisini ve yetkili yeri kabul edilmiyor.

Tazminat:

American Realty Network LLC’ye karşı ortaya çıkabilecek yasal iddialardan doğan tüm bozulmaları kabul etmez ve American Realty Network LLC’yi zararsız tutarsınız. Kendi yasal saklamamızı sağlayan parayı saklı tutarız.

Sorumluluk sınırlaması:

American Realty Network LLC, web sitesinin yanlış kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir zarardan sorumlu değildir.

American Realty Network LLC, bu anlaşmayı istediği zaman düzenleme, değiştirme ve değiştirme parasını saklı tutar. Bu değişiklikleri kullanıcılarımıza bu programları güncelleyerek bildireceğiz.

Bu Anlaşma, American Realty Network LLC ile kullanıcı arasında bir anlaşmadır ve bu web payı kullanımı ile ilgili tüm önceki anlaşmaların geçerli seçenekleri ve değişiklikleri.